KONST / Litografier / Färglitografi 12691325
nr 1269 1325
CO (Carl Otto) Hultén
(1916-2015), Sverige
Färglitografi, CO (Carl-Otto) Hultén (1916-2015), Sverige. Signerad, numrerad 22/100. Motivet: 78x55 cm
Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:45:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
CO (Carl Otto) Hultén
Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén